دبیر شورای عالی فضای مجازی از بررسی ارزهای رمز پایه در کمیته اقتصادی مجلس خبر داد و گفت که این بررسی در مراحل آخر است و به محض اتمام کار برای قانون‌گذاری در هیات دولت بررسی خواهد شد.

«ابوالحسن فیروزآبادی» درباره وضعیت مقررات گذاری و رگولاتوری ارزهای رمزنگاری شده در دولت و شورای عالی فضای مجازی به ایبنا گفت:

«در حال حاضر اقدامات متعددی در زمینه رگولاتوری رمز ارزها انجام شده و با توجه به تاکیدات فراوان برای بهره‌گیری از این فناوری، انجام برخی فعالیت‌های غیر رسمی و پیدایش کسب و کارهای نوپا در این حوزه، ضروری است تا بر بحث رمز ارز در داخل کشور با قانون‌گذاری نظارت شود. دولت نیز در همین راستا در حال تهیه مصوبه‌ای برای اعلام سیاست در حوزه ارزهای رمزنگاری شده است.»

قانون‌گذاری ارزهای رمز پایه

دبیر شورای عالی فضای مجازی معتقد است که رمز ارزها از جمله فناوری‌ها نوظهور و مهمی هستند که با توجه به کارکردشان در سیستم اقتصادی و مالی باید بر آنها نظارت بیشتری شود و همچنین سیاست‌هایی جامع با توجه به کارکردهای مختلف در نظر گرفته شود.

رییس مرکز ملی فضای مجازی با بیان اینکه کمیته‌ای در حوزه بررسی ارزهای رمزنگار ذیل کمیته اقتصادی مجلس شورای اسلامی ایجاد شده، اظهار کرد:

«در کمیته بررسی ارزهای رمزنگار کمیسیون اقتصادی مجلس نمایندگان مجلس، صاحب‌نظران و کارشناسان و نمایندگانی از ارگان‌هایی از جمله بانک مرکزی، وزارت نیرو، وزارت اطلاعات و غیره حضور دارند. تکالیفی به این ارگان‌ها واگذار شده و بر اساس آخرین اطلاعات، بحث رمز ارزها آخرین مراحل بررسی را در این کمیته سپری می‌کند. به محض اتمام بررسی‌ها نتایج این کمیته در سطح هیات دولت بررسی خواهد شد تا دولت بر اساس نتایج و اعلام نظر نمایندگان ارگان‌های دولتی و امنیتی و کارشناسان نسبت به حوزه ارزهای رمزنگاری شده اعلام نظر و سیاست‌های مورد نظر را تعیین کند.»

فیروزآبادی می‌گوید که رمز ارزها اهمیت زیادی دارند و به همین دلیل هم مرکز ملی فضای مجازی به دنبال آن است تا بررسی ارزهای رمزنگار در هیئت دولت هرچه سریعتر انجام شود. او پیش‌بینی می‌کند که در آینده‌ای نه چندان دور این موضوع مورد بررسی قرار گرفته و دولت به صورت رسمی دستورات لازم را در همین مورد به وزارتخانه‌ها و ارگان‌ها اعلام کند.


انسان در جست و جوی همیشگی خود برای آگاهی از اتفاقات پس از مردن، همواره به پدیده «تجربه نزدیک به مرگ» به عنوان منبعی برای دریافت اطلاعات بیشتر از آن سوی زندگی نگاه کرده است.

افرادی که تجربیات نزدیک به مرگ داشته اند، معمولاً از رخدادهایی مانند مشاهده نور سفید در انتهای یک تونل یا دیدار مجدد عزیزان از دست رفته در زمان تجربه خود یاد می کنند. اما علی رغم ظاهر فراطبیعی پدیده مورد بحث، دانشمندان معتقدند یک توضیح علمی برای توصیف تجربه نزدیک به مرگ وجود دارد.

تجربه نزدیک به مرگ

تجربه نزدیک به مرگ همان طور که از نامش پیداست، معمولاً در شرایط فشار شدید فیزیکی-عصبی، درد و بیهوشی اتفاق می افتد و بر اساس گزارشات، این پدیده توسط یک سوم از افرادی که از چنگال مرگ رهایی می یابند، تجربه شده است.

پیش زمینه های فرهنگی و جغرافیایی در تجربه نزدیک به مرگ مؤثر هستند

طبق آنچه افراد مختلف از تجربه نزدیک به مرگ خود گزارش کرده اند، معمولاً این رخداد حس خوبی منتقل کرده و احساساتی مانند خروج از بدن، حرکت سریع در یک تونل تاریک و ورود به نور سفید توسط فرد قابل لمس هستند. در این بین پیش زمینه های فرهنگی و جغرافیایی نیز در تجربه نزدیک به مرگ مؤثر بوده و به عنوان مثال هندی ها در چنین شرایطی یاماراجا (خدای مرگ هندوها) را ملاقات کرده و آمریکایی ها عیسی مسیح را می بینند. کودکان هم اکثراً دوستان یا معلم خود را در نور سفید مشاهده می کنند.

با این حال بعضی از افراد هم تجربیات منفی و ناخوشایندی داشته و احساساتی مانند عدم کنترل، وجود نداشتن، دیدن صحنه های جهنمی و قضاوت شدن توسط یک موجودیت فرا انسانی را تجربه کرده اند.

تجربه نزدیک به مرگ

عصب شناسان سوئیسی «اولاف بلانک» و «سباستین دیگز» تجربیات نزدیک به مرگ را در دو گروه طبقه بندی می کنند: گروه اول که به نیمکره چپ مغز مربوط می شوند، شامل درک متفاوت از گذر زمان و حسی شبیه به پرواز بوده و گروه دوم با تمرکز بر نیمکره راست مغز، ارتباط با ارواح مردگان و شنیدن صداهای عجیب را شامل می شوند.

از طرفی لوب گیجگاهی هم نقش به سزایی در شکل گیری تجربه نزدیک به مرگ داشته چرا که مسئول بخشی از پردازش های حسی-اطلاعاتی و حافظه ای مغز بوده و فعالیت های غیر طبیعی در این بخش می توانند منجر به ادراک متفاوت از جهان پیرامون شوند.

در این بین توضیحات مختلفی درباره علت بروز پدیده مورد بحث ارائه شده که از میان آنها می توان به کمبود اکسیژن، ترشح ماده DMT و همچنین تأثیر مواد بیهوش کننده مانند کتامین بر عملکرد مغز اشاره کرد.

کمبود اکسیژن و تأثیر مواد بیهوشی از جمله توضیحات ارائه شده برای علت بروز تجربه نزدیک به مرگ هستند

اما یکی از فراگیرترین تئوری ها برای توضیح تجربه نزدیک به مرگ، تئوری «مغز در حال مردن» است که طبق آن، تجربه های نزدیک به مرگ در واقع توهماتی هستند که به خاطر مرگ تدریجی سلول های مغزی در ذهن فرد شکل می گیرند. هرچند این تئوری به نسبت سایر موارد پذیرفته شده تر است، اما در توضیح برخی مسائل مانند حس خروج از بدن حرفی برای گفتن ندارد و مانند سایر نظریه ها، ناقص است.

به هر حال چه تجربیات نزدیک به مرگ فراطبیعی باشند و چه توهمات یک ذهن در حال مردن، وجود آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می توانند با تحقیقات بیشتر، به درک بهتر مفاهیم عمیق مرگ و زندگی کمک کنند.


وقتی حرف از جنسیت گرایی به میان می آید زنان شاید در مقایسه با مردان کمتر نسبت به این مساله تعصب داشته باشند. اما در زمان استخدام برای مشاغل فکری، احتمال آنکه کاندیداهای زن از سوی کارفرمایان زن رد شوند درست به اندازه مردان است.

طبق پژوهشی تازه، احتمال آنکه مدیرانی از هر دوی این جنسیت ها، کاندیدای خانم را برای پست مورد نظرشان (عموما مشاغلی که با هوش و نبوغ در ارتباطند) پیشنهاد دهند کمتر است و این مشاغل عموما مردانه قلمداد می شوند.

براساس این پژوهش زمانی که در توضیحات یک موقعیت شغلی به عبارت «توانایی فکری» اشاره می شود، احتمال آنکه زنان برای شغلی پیشنهاد شوند ۲۳.۵ درصد کمتر از مردان است.

در این مطالعه که در دانشگاه نیویورک انجام شده از ۱۱۵۰ داوطلب خواسته شد که دو کاندید را برای یک موقعیت شغلی انتخاب نمایند. آگهی های شغلی نمایش داده شده برای آنها نیز یا کاملا خنثی بودند یا در آنها ذکر شده بود «نیازمند بهره هوشی بالا» و «مهارت های استدلالی قوی».

در ادامه مشخص گردید که مردان با احتمال کمتری زنان را برای این مشاغل انتخاب میکنند و جالب آنکه زنان نیز تقریبا به همین شکل بودند.

جنسیت گرایی در مشاغل فکری

اما در مورد مشاغلی که آگهی هایشان ماهیتی خنثی داشت تقریبا دو سوم از پیشنهادات دریافتی از سوی داوطلبان شامل کاندیداهای زن می شد و وقتی از عبارت «استعداد» در آنها استفاده می شد این رقم به ۵۴ درصد کاهش می یافت.

دکتر آندره سیمپین مولف ارشد این پژوهش و استادیار دپارتمان روانشناسی دانشگاه نیویورک در این باره گفت:

تحقیقات ما نشان می دهد که زنان و دختران با وجود دستاوردهایشان در کلاس های درس و محیط های کاری همچنان ممکن است وقتی حرف از استعداد به عنوان عامل کلیدی موفقیت به میان می آید با تبعیض روبرو شوند.

تحقیقات قبلی حتی نشان داده که انسان از سنین کودکی یاد می گیرد مولفه هایی مانند هوش و نبوغ را در گروه ویژگی های مردانه طبقه بندی کند و در عوض ویژگی هایی مانند سخت کوشی یا وجدان کاری هم بیشتر به زنان نسبت داده می شود.

دکتر سیمپین همچنین گفت:

پژوهش های ما همچنین به بهبود درک کلی مان از فرایندهایی منتهی شد که منجر به توجه کمتر به زنان در زمینه های استعدادی می شود؛ منظور رشته هایی نظیر فیزیک و فلسفه است که در آنها موفقیت عموما وابسته به توانایی های ذهنی بالا در نظر گرفته می شود.


با فرا رسیدن پاییز و زمستان، فصل شیوع آنفولانزا هم شروع می شود. به همین دلیل است که با وجود زیبایی های پاییز و زمستان، خیلی ها دل خوشی از این روزهای سرد سال ندارند. به ویژه افراد آسیب پذیرتری مثل کودکان، سالخوردگان و کسانی که بیماری های ریوی مثل آسم دارند، علائم رایج آنفولانزا یعنی تب شدید، دردهای عضلانی، حالت تهوع و سرفه ی خشک می تواند برای آن ها دردسرساز شود. اما هر علامت شبه آنفولانزایی نشان دهنده ی بیماری آنفولانزا نیست. بسیاری از دیگر بیماری ها هم می توانند علائم مشابهی را ایجاد کنند. در ادامه به ۷ بیماری ای می پردازیم ممکن است آن ها را با آنفولانزا اشتباه بگیرید.

۱- سرماخوردگی

بیماری های شبیه آنفولانزا

سرماخوردگی هم باعث سرفه و حالت تهوع می شود، اما ویروس های عامل سرماخوردگی با ویروس های آنفولانزا متفاوت هستند. آنفولانزا شدیدتر از سرماخوردگی است، در حالی که سرماخوردگی معمولا بیشتر از آنفولانزا طول می کشد (سرماخوردگی ۷ تا ۱۰ روز و آنفولانزا ۳ تا ۵ روز طول می کشد) و باعث گرفتگی و آبریزش بینی می شود. این ها علائمی هستند که در تئوری برای این بیماری ها ذکر می شوند، اما زندگی حقیقی همیشه مطابق تئوری پیش نمی رود و ممکن است کسی که در ظاهر سرماخوردگی دارد، در حقیقت مبتلا به آنفولانزا باشد. تنها راه تشخیص دقیق بیماری، مراجعه به پزشک است.

۲- گلودرد میکروبی

تب و احساسی ناخوشی عمومی هم از نشانه های گلودرد میکروبی هستند. اما تفاوت این عفونت با آنفولانزا، گلودرد شدیدی است که با ظاهر شدن نقاطی قرمز و گاه سفید رنگ روی  لوزه ها همراه می شود. بسیاری از ویروس های عامل سرماخوردگی می توانند باعث گلودرد میکروبی هم شوند. اگر تصور می کنید احتمالا به گلودرد میکروبی مبتلا شده اید، به پزشک مراجعه کنید چون در صورت ابتلا به این بیماری باید آنتی بیوتیک مصرف کنید.

۳- مونونوکلئوز

مونونوکلئوز گرچه بیماری فصلی ای نیست اما علائمی شبیه به آنفولانزا دارد. این بیماری که عامل آن ویروس اپشتین بار است، معمولا باعث تب، حالت تهوع، گلودرد و التهاب غدد لنفاوی گردن و دیگر نقاط بدن می شود. از هر ۱۰ نفر، ۹ نفر در مقطعی از زندگی خود به این ویروس مبتلا می شوند. وقتی در معرض این ویروس قرار بگیرید، هر چه سن تان کمتر باشد، با شدت کمتری بیمار می شوید. ممکن است بچه ای به این ویروس مبتلا شده باشد و شما اصلا متوجه نشده باشید چون بچه ها زیاد بیمار می شوند و مونونوکلئوز هم بیماری شدیدی نیست. اما اگر در دوران نوجوانی یا بزرگسالی به این بیماری مبتلا شوید، نشانه های آن شما را گرفتار رختخواب خواهد کرد. علت اینکه در میان افراد بزرگسال کمتر کسی را مبتلا به این بیماری می بینیم این است که بیشتر ما قبلا آن را گرفته ایم.

۴- ویروس پیوسته یاخته ی تنفسی

ویروس پیوسته یاخته ی تنفسی نوعی عفونت مجرای تنفسی است که ممکن است شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا به نظر برسد و از طریق سرفه و عطسه به راحتی منتقل می شود. نشانه های این بیماری عبارتند از تب، گرفتگی بینی، سرفه های پارس مانند، دشواری در تنفس و بی حالی. این ویروس بیشتر، کودکان را در سال های ابتدایی زندگی شان درگیر می کند. اگر فرزندتان چنین نشانه هایی دارد فوراً به پزشک مراجعه کنید.

۵- سینه پهلو

آنفولانزا بیماری خطرناکی است اما به خودی خود تقریبا هرگز باعث مرگ نمی شود. سینه پهلوی باکتریایی یک عفونت ثانویه است که می تواند با آنفولانزا همراه شود. یک حالت رایجی که بیشتر افراد آن را تجربه کرده اند این است که کسی که به آنفولانزا مبتلا شده شروع به بهتر شدن می کند که ناگهان با موج دوم بیماری مواجه می شود و دوباره حالش وخیم می شود. این در واقع همان سینه پهلوی باکتریایی است. اگر تب تان برطرف شود اما دوباره برگردد، یعنی بعد از طی شدن دوره ی آنفولانزا، دچار سینه پهلو شده اید. علاوه بر تب، دیگر نشانه ی سینه پهلو، سرفه ای است که ابتدا خشک است اما به تدریج تبدیل به سرفه ی خلط دار می شود و اغلب با خلط یا خون همراه است. در اینصورت باید فوراً به پزشک مراجعه کنید. ممکن است لازم باشد آنتی بیوتیک مصرف کنید. سینه پهلوی ویروسی هم می تواند جدا از آنفولانزا اتفاق بیفتد. این نوع سینه پهلو معمولا خفیف تر از سینه پهلوی باکتریایی است و علائمی مثل سرفه، گرفتگی بینی و حالت تهوع دارد.

۶- مننژیت

مننژیت باعث التهاب غشای محافظ مغز و ستون فقرات می شود و عامل آن می تواند ویروس یا باکتری باشد. هر دو نوع ویروسی و باکتریایی این بیماری نشانه هایی مشابه آنفولانزا از جمله تب و حالت تهوع دارند، با این تفاوت که مننژیت باعث خشک و سفت شدن گردن و حساسیت به نور شدید هم می شود. نوع ویروسی مننژیت شدت کمتری دارد و افراد مبتلا به آن اغلب بدون درمان تخصصی بهبود پیدا می کنند. اما مننژیت باکتریایی می تواند کشنده باشد و نیاز به مراقبت پزشکی فوری دارد.

۷- برونشیت

برونشیت نه تنها نشانه هایی شبیه به آنفولانزا شامل سرفه، گلودرد و گاهی تب خفیف دارد، بلکه بسیاری از ویروس های آنفولانزا هستند که باعث این بیماری می شوند. اما تفاوت برونشیت در این است که این بیماری به جای ایجاد درد در سراسر بدن، سینه و گلو را مورد هدف قرار می دهد و سرفه ی ناشی از آن می تواند تا ۳ هفته و حتی گاهی بیشتر طول بکشد. هیچ آزمایشی برای تشخیص برونشیت وجود ندارد، اما پزشکان می توانند از طریق معاینه ی فیزیکی آن را تشخیص دهند. همچنین ممکن است به تجویز پزشک، برای تشخیص دقیق تر، از قفسه سینه ی شما عکس ایکس ری گرفته شود.

بیشتر بخوانید:

سرمای هوا دلیل سرماخوردگی نیست؛ نگاهی به ۱۲ باور رایج اما غلط درباره سرماخوردگی و آنفولانزا

توصیه پزشکان برای پیشگیری از آنفولانزا در زمستان

هر آنچه که باید در مورد آنفولانزا و درمان آن بدانید

دانلود آهنگ بابک جهانبخش شیدایی

  • دسته‌بندی نشده
  • دسامبر 11, 2018
بدون دیدگاه

این مطلب از وب سایت دان موزیک. انتشار گردید.

دانلود آهنگ بابک جهانبخش به نام شیدایی

در این پست می توانید آهنگ بابک جهانبخش شیدایی را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ بابک جهانبخش شیدایی

download song | Singer: Babak Jahanbakhsh | Song name: Sheydaei  | With the text song Share To Babak Jahanbakhsh – Sheydaei on your social network

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
بابک جهانبخش شیدایی بزودی

 

تکس موزیک بابک جهانبخش شیدایی

——-| ♫ 🎵 ♬ |——-

🎵آنقدر عاشقت هستم🎵

🎵که حواسم پرت است🎵

🎵به تو جان میدهم🎵

🎵این قید بدون شرط است🎵

🎵غیر تو هیچکسی🎵

🎵پیله ی من را نشکست🎵

——-| ♫ 🎵 ♬ |——-

🎵غیر تو هیچ کسی🎵

🎵دور من انگاری نیست🎵

🎵غیر تو در تن من🎵

🎵حس دگر جاری نیست🎵

🎵تو خودت خوبی وگرنه🎵

🎵به تو اصراری نیست🎵

——-| ♫ 🎵 ♬ |——-

 

دانلود آهنگ بابک جهانبخش شیدایی


۵۰۰ اپلیکیشن اندرویدی که به منظور اخاذی از شهروندان طراحی شده بود توسط مرکز ماهر شناسایی شد.

به گزارش دیجیاتو «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در حاشیه دومین همایش شهر هوشمند در جمع نمایندگان رسانه‌های گروهی اعلام کرد:

«مرکز ماهر ۵۰۰ اپلیکیشن اندرویدی که برای اخاذی از شهروندان طراحی شده را شناسایی کرد. طبق گزارشی که مرکز ماهر تهیه کرده است هرچند که این اپلیکیشن‌ها از یکدیگر مجزا هستند؛ اما احتمال سازماندهی برای سودجویی از افراد و شهروندان وجود دارد. اطلاعات مربوط به این گزارش در اختیار پلیس فتا قرار گرفته است.»

جهرمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در خصوص تفاهم‌نامه‌ای که امروز میان شهرداری تهران و وزارت ارتباطات امضا شده‌است، توضیح داد که این تفاهم‌نامه به منظور توسعه زیرساخت‌های شهرهوشمند است.

به گفته وزیر ارتباطات دکل‌های زیادی وجود دارند که برای ارائه خدمات نسل ۴ و ۵ نیست بلکه برای اتصال نقطه به نقطه است: «این در حالی‌ست که شهرداری تهران در حدود هزار و ۴۰۰ کیلومتر فیبر نوری در اختیار دارد که نتوانسته است از این زیرساخت برای خود درآمدزایی کند. به نظر می‌رسد با همکاری یکدیگر می‌توان این دکل‌های شهری را که هم آلودگی تصویری ایجاد می‌کنند و هم موجب ایجاد نویز برای شهروندان می‌شود، از سطح شهر حذف کرد.»

اپلیکیشن اندرویدی اخاذی
او با اشاره به تعداد دستگاه‌های اجرایی متصل به زیرساخت دولت الکترونیکی و شبکه ملی تبادل اطلاعات گفت:

«هر چند اتصال ۲۵۰ دستگاه در مقابل تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه رقم بسیار ناچیزی است اما طی ۹ ما گذشته حرکت‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته است. به منظور توسعه کارت سوخت اتصال نیروی انتظامی به مرکز ملی تبادل اطلاعات فراهم شد و آنان برخی از خدمات خود را به این سامانه متصل کردند. همچنین وزارت ارتباطات در حال مذاکره با قوه قضائیه است تا آنان نیز خدمات خود را در این بستر ارائه دهند. »

جهرمی در ادامه عنوان کرد که بخشی دیگر از این تفاهم‌نامه، مربوط به همکاری مشترک شهرداری و وزارت ارتباطات برای ارتباط به بستر دولت‌الکترونیکی است تا خدمات بیشتری در اختیار شهروندان قرار داده شود.


سامسونگ دقایقی قبل اولین موبایل با نمایشگر حفره‌دار دنیا را معرفی کرد که نخستین گوشی هوشمند بدون جک ۳.۵ میلیمتری این شرکت هم محسوب می شود.

گلکسی A8s از نمایشگر ۶.۴ اینچی با نسبت تصویر ۱۹.۵:۹ بهره می برد که رزولوشن آن به صورت رسمی مشخص نشده اما در اساس اسناد TENNA برابر  ۲۳۴۰ در ۱۰۸۰ ذکر شده است. پردازش داده ها نیز بر عهده چیپست اسنپدراگون ۷۱۰، ۶ یا ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی قرار دارد.گلکسی A8s

پنل پشتی میزبان دوربین اصلی سه‌گانه متشکل از سنسور ۲۴ مگاپیکسلی با گشودگی دیافراگم f/1.7، حسگر  ۱۰ مگاپیکسلی تله فوتو با قابلیت زوم اپتیکال دو برابری و ۵ مگاپیکسلی عمق سنج با اپرچر f/2.2 است. زیر حفره نمایشگر هم دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی آرام گرفته است.

حفره ۶.۷ میلیمتری روی پنل چندان کوچک نبوده و از گمانه زنی های قبلی بزرگتر است، علاوه بر این هنوز حاشیه هایی در اطراف نمایشگر دیده می شود که در لبه پایینی عریض تر از بقیه قسمت‌ ها است.گلکسی A8s

از مشخصات دیگر گلکسی A8s باید به اسکنر اثر انگشت در پنل عقب، باتری ۳۳۰۰ میلی آمپر ساعتی و اندروید اوریو ۸.۱ اشاره کرد؛ در عین حال از جک هدفون ۳.۵ میلیمتری خبری نیست.

نوارهای آنتن در بالا و پایین گوشی قرار گرفته اند تا آنتن دهی تقویت شود. لبه پایینی میزبان پورت USB-C و تنها اسپیکر دستگاه است. کلید اختصاصی بیکسبی و اسلات سیم کارت در لبه چپ و کلید کنترل اسپیکر و پاور نیز در سمت راست جا گرفته اند.گلکسی A8s

سامسونگ هنوز قیمت و زمان عرضه گلکسی A8s را مشخص نکرده اما آنرا در رنگ های سبز، مشکی و آبی از به دست کاربران می رساند. به گفته این کمپانی پنل پشتی سه بعدی است و بسته به زاویه دید کاربر رنگ آن تغییر می کند. علاوه بر این حلقه فلزی دور سنسور دوم دوربین نیز رنگ خاص خود را دارد که به افزایش جلوه ظاهری گوشی کمک می کند.


واردات خودرو ممنوع است اما متأسفانه برخی از شرکت ها با شگردهای خاص خود تبلیغات زیادی برای فروش خودروهای که ندارند انجام می دهند.
در حالی که برخی از رسانه ها از ممنوعیت واردات خودرو خبر داده و به مردم اعلام کرده بودند که خودروهای وارداتی را به صورت مدت دار نخرند و تنها به صورت تحویل روز آن را خریداری کنید، مدیر فروش شرکت سیف خودرو اعلام کرد که خودروهای شاسی بلند بیسو به صورت CKD (قطعات کاملا منفصله) در داخل کشور تولید شده و شامل قانون ممنوعیت واردات نمی شود.

سیف خودرو در سال 1383 به عنوان نماینده انحصاری سوبارو ژاپن در ایران فعالیت خود را آغاز نموده این شرکت در اواخر سال 1395با پیروی از سیاست های نظام جمهوری اسلامی و حمایت از تولید و اشتغال ، احیای یکی از واحد های تولید خودرو را در دستور کار خود قرار داد و پس از بررسی زیر ساخت های موجود در کشور اقدام به خریداری سهام شرکت تولیدی صنعتی مرتب نمود. شرکت تولیدی صنعتی مرتب یکی از قدیمی ترین شرکت های خودروسازی کشور است که از سال 1336 با تولید محصولات لندرور کار خود را شروع کرده و تا کنون مدت 60 سال در صنعت خودروسازی کشور فعال بوده است . سپس با توجه به طرح های توسعه ای و استراتژی های ترسیم شده به گونه ای نوسازی کارخانه را شروع نمود که در ابتدای سال 1397 خطوط تولید آماده بهره برداری و تولید انواع محصولات سواری گردید .
روز گذشته برخی رسانه ها به نقل از سعید موتمنی – رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو- اعلام کردند که ” در حالی که واردات خودرو ممنوع است ، برخی از شرکت ها تبلیغات برای فروش خودروهایی که ندارند انجام می دهند”
این اظهارات در حالی مطرح شد که داریوش ضیاء –مدیر فروش شرکت سیف خودرو- در این باره اینگونه توضیح داد:

از آنجا که خودرو های برند BISU تماما به صورت CKD (قطعات کاملاً منفصل) وارد شده و در داخل کشور مونتاژ می شود، شامل قانون ممنوعیت واردات خودرو نمی شود. همچنین تمامی پروسه مونتاژ و تست این خودروها براساس دستورالعمل های سازمان ملی استاندارد ایران و تحت نظارت و بازرسی شرکت های معتبر و مورد تائید آن سازمان به بازار عرضه خواهند شد.


کلیک کنیدوی درباره مجوز پیش فروش خودروهای BISU که از دستگاه های متولی صادر شده است، افزود: مجوز فاز نخست پیش فروش خودرو های BISU در ایران پس از بررسی های سخت گیرانه وضعیت خطوط تولید، اسناد ثبت سفارش و همچنین اسناد بانکی مورد تأیید بانک مرکزی در تاریخ 28 آبان ماه 1397 برای پیش فروش تعداد 1431 خودرو توسط وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت ( دفتر نیرو محرکه) صادر و تصویر آن در وب سایت شرکت سیف خودرو قرار داده شده است. که بر این اساس پیش فروش این خودرو ها در روز سه شنبه 13 آذر ماه آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش و بر اساس تعداد مجوزهای صادر شده ادامه خواهد یافت.
بیسو یک برند نوپاست و بیسو T3 اولین محصول آن است. نام کامل این برند، شرکت خودروسازی چونگین بیسو است که در شهر بزرگ چونگین واقع شده است.
ضیاء همچنین درباره فرآیند مونتاژ و تولید این خودروها در داخل کشور اظهار کرد: خودرو های BISU T3 و BISU T5 در کارخانه گروه خودروسازی مرتب یکی از با سابقه ترین کارخانه های تولید خودرو در کشور ( با سابقه تولید انواع لندروور، Musso و پاژن) مونتاژ، تست و به بازار عرضه می شود. خطوط مونتاژ و تست خودرو طی یکسال گذشته بر اساس استانداردهای مورد تایید شرکت بیسو و با نظارت تیم فنی و تکنولوژی آن شرکت توسط متخصصان مجرب کشور نوسازی و آماده سازی شده است؛ به گونه ای که کنترل و ارتقا کیفیت در تمامی فرایند های کاری از انبارداری تا مونتاژ و تست نهایی اجرا شده و خطای انسانی به حداقل رسانده شده است.

واردات خودرو

مدیر فروش شرکت سیف خودرو در پایان با تاکید بر اینکه حقوق مردم به عنوان مشتری برای این شرکت تولیدی در اولویت قرار دارد، اعلام کرد:

بدون رضایت مشتری هیچ تولیدی به نتیجه مطلوب نمی رسد و بنابراین همه باید توجه کنیم که با اظهارات خود باعث تشویش اذهان عمومی نشویم چرا که در حال حاضر این شرکت تنها شرکتی است که پس از بررسی های بسیار از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز پیش فروش برای خودروهای خود به تعداد مشخص در اختیار دارد و در این مرحله حتی یک دستگاه بیشتر از مجوزهای مذکور نمی توانیم بفروشیم. البته در این مرحله از پیش فروش طبق مجوز صادره از وزارت صمت این شرکت در دو مرحله اقدام به پیش فروش خودروها خواهد کرد که فاز اول آن در هفته گذشته اجرا و از استقبال بسیار بالایی برخوردار شد و مرحله دوم نیز پیش فروش با تعدادی محدود در اواسط هفته بعد آغاز می شود.


بالاخره گوشی Enjoy 9 هواوی معرفی شد و کاربران بالاخره توانستند این تلفن هوشمند که در واقع نسخه‌ی رنگ و رو رفته‌ای یا تعدیل شده‌‌ای از Enjoy 9 پلاس محسوب می‌شود را مشاهده کنند. این در حالی است که مهرماه امسال Enjoy 9 پلاس فقط در بازار چین معرفی شده بود.

اینطور از شواهد پیداست، هواوی Enjoy 9 از پنل نمایشگر ال سی دی ۶.۲۶ اینچی با رزولوشن  ۱۵۲۰ در ۷۲۰ پیکسلی بهره می‌برد. علاوه بر این موبایل یاد شده از دوربین دوگانه‌ای متشکل از یک سنسور ۱۳ مگاپیکسلی با گشودگی دیافراگم ۱.۸ و یک سنسور ۲ مگاپیکسلی دیگر با ضریب اف ۲.۴ به همراه یک دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی با گشودگی دیافراگم ۲.۰ استفاده می‌کند.

خریداران می‌توانند این گوشی را در نسخه‌ی مختلف خریداری کنند؛ یک نسخه قوی‌تری که از ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ داخلی بهره می‌برد اما در نسخه‌ی ضعیفتر ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ داخلی تعبیه شده است.

جالب اینجاست که بر خلاف تصور شرکت هواوی برای این موبایل از چیپست‌های کایرین خود استفاده نکرده و یک چیپست اسنپدراگون ۴۵۰ نقش پردازنده‌ را برای این موبایل ایفا می‌کند.

این تلفن هوشمند از مکانیزم مناسبی برای اسکن چهره بهره می‌برد و کمپانی چینی باور دارد که چنین سیستمی برای احراز هویت کافیست. به همین دلیل دیگر اثری از حسگر اثر انگشت روی بدنه‌ی این موبایل به چشم نمی خورد.

خبر خوب برای کاربران این است که Enjoy 9 هواوی از یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد و موجب می‌شود که ساعات استفاده از این موبایل بالاتر برود. همچنین گفته شده این تلفن هوشمند به صورت پیش فرض از سیستم عامل  اندروید ۸.۱ اوریو بهره می‌برد و واسط کاربری EMUI 8.2 مخصوص گوشی‌های هواوی نیز برایش تعبیه شده است.

هواوی قرار است بار دیگر از طراحی گرافیک Gradient خود در بدنه‌ی این موبایل استفاده کند و آن را در چهار رنگ مختلف مشکی، آبی، قرمز و بنفش عرضه نماید. Enjoy 9 قرار است  از دو روز دیگر یعنی ۲۱ آذر ماه به بازار چین عرضه شود و هنوز قیمت آن دقیقاً مشخص نشده است اما این احتمال وجود دارد که با قیمتی در حدود ۲۱۵ دلار مواجه شویم.

دانلود آهنگ روزبه نعمت الهی نهان مکن

  • دسته‌بندی نشده
  • دسامبر 10, 2018
بدون دیدگاه

این مطلب از وب سایت دان موزیک. انتشار گردید.

دانلود آهنگ روزبه نعمت الهی به نام نهان مکن

در این پست می توانید آهنگ روزبه نعمت الهی نهان مکن را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ روزبه نعمت الهی نهان مکن

download song | Singer: Roozbeh Nematollahi | Song name: Nahan Makon  | With the text song Share To Roozbeh Nematollahi-Nahan Makon on your social network

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
روزبه نعمت الهی انفرادی محمد نجم آهنگ غمگین

 

دانلود آهنگ روزبه نعمت الهی نهان مکن

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها